Bestuur

Het bestuur heeft de dagelijkse leiding over de partij. Samen met de andere vrijwilligers werkt het bestuur aan het realiseren van de doelen van Volt en het opbouwen van een sterke organisatie. De bestuursleden sturen de verschillende teams aan, stellen de strategie vast en bewaren de algemene koers van de organisatie. Hieronder vind je de contactgegevens van alle bestuursleden en de algemene contactgegevens van het bestuur.

Laurens Dassen - Voorzitter
Email: laurens.dassen@volteuropa.org

Jason Halbgewachs - Secretaris
Email: jason.halbgewachs@volteuropa.org

Tom Bolsius - Penningmeester
Email: tom.bolsius@volteuropa.org

Aida Tunovic - Portefeuille Beleid
Email: aida.tunovic@volteuropa.org

Lars Jongerius - Portefeuille Expansie
Email: lars.jongerius@volteuropa.org

Liping Oerlemans - Portefeuille Ondersteuning
Email: liping.oerlemans@volteuropa.org

Onno Lixenberg - Portefeuille Campagne
Email: onno.lixenberg@volteuropa.org

Algemene contactgegevens Bestuur

Algemene vragen: Bestuur@voltnederland.org

Postadres: Tollensstraat 33-B, 1053 RS  Amsterdam